Господарський суд м. Києва 5 жовтня задовольнив позов ТОВ “Торгово-логістичний комплекс “Арктика” до “Ощадбанку” та Департаменту державної виконавчої служби Мін`юсту та визнав недійсними акт держвиконавця про реалізацію предмета іпотеки від 23.05.2017 і свідоцтво про придбання “Ощадбанком” як іпотекодержателем предмета іпотеки з прилюдних торгів.

Про це повідомляє Finbalance.

Згідно з судовими матеріалами, у листопаді 2014 року між “Ощадбанком” і ТОВ “Торгово-логістичний комплекс “Арктика” був укладений кредитний договір на 100 млн грн. Позичальник передав держбанку в іпотеку рибний ярмарок та комплекс по зберіганню, виробництву продуктів харчування на Київщині та дві земельні ділянки площею по 2,5 га.

У березні 2016 року “Ощадбанк” звернувся до компанії з вимогою про дострокове погашення кредиту через наявність простроченої заборгованості.

У березні 2017 року за ініціативою “Ощадбанку” приватним нотаріусом були вчинені два виконавчі написи та в рахунок погашення боргу на 93,3 млн грн і 60,8 млн грн було звернуто стягнення на предмети іпотеки боржника. У травні 2017 року приватним нотаріусом були вчинені ще два виконавчі написи про стягнення заборгованості 97,5 млн грн і 22,3 млн грн.

Уже у вересні 2021 року Велика Палата Верховного Суду визнала ці виконавчі написи вчинені приватним нотаріусом такими, що не підлягають виконанню.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року “Ощадбанк” продав логістичний центр “Арктика” на аукціоні СЕТАМ для Dragon Capital Томаша Фіали за 195 млн грн.

У свою чергу, навесні 2021 року Dragon Capital вирішив здати “Арктику” в оренду холдингу МХП Юрія Косюка.

“Арктику” пов`язували з бізнесменом Леонідом Юрушевим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: