Командувач Об’єднаних Збройних сил Сергій Наєв заявив, що кількість російських військ на кордоні України продовжує збільшуватися, однак, про наступ поки не йдеться.

За його словами, зараз “критична лінія не перейдена”.

“Ми в даний час не бачимо створення наступальних угрупувань”, – зазначив Наєв.

Разом з тим, за його словами, Збройні сили завжди розглядають можливі варіанти дій противника, включаючи гірші.

“З 2015-2016 років навколо України перебували 28 батальйонів тактичних груп, які разом зі ЗС РФ на території окупованого Криму і російсько-окупаційними військами в ОРДЛО становили 88 тисяч 900 осіб. Прибули додаткові батальйони тактичної групи, їх зараз 47. Загальна чисельність становить 103 тисячі 200 осіб. Ми ще чекаємо наближення близько 9-10 батальйонів тактичних груп. Загальна чисельність складе 110 тисяч осіб ЗС РФ”, – уточнив Наєв.

Командувач наголосив, що ЗСУ відпрацьовують відображення значно більшої чисельності ворога. За його словами, військові зараз займаються додержанням ескалації навколо державного кордону.

Однак Наєв визнав, що одна з ознак підготовки до ворожих дій є розгортання військових госпіталів, які раніше фіксували ЗМІ на території Росії, близькою до кордону з Україною. Але зазначив, що для наступу противник створює насамперед ударні угруповання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: