Папа Римський Франциск відреагував на загострення ізраїльсько-палестинського конфлікту. Про це він висловився в своїй недільній проповіді, повідомляє Vatican News в неділю, 16 травня.

Загострення конфлікту свідчить про небажання будувати майбутнє, вважає понтифік.

“В останні дні жорсткі збройні зіткнення переважали в Секторі Газа і Ізраїлі, і вони загрожують перерости в спіраль смертей і руйнувань. Багато людей отримали поранення, багато безневинних людей загинули. І серед них є діти, що жахливо і неприпустимо. Їх смерть – знак того, що немає бажання будувати майбутнє, а є бажання його зруйнувати”, – заявив Франциск.

Папа Римський також засудив зростання ненависті і насильства в містах Ізраїлю, назвавши заворушення “серйозною раною” для мирного співіснування між громадянами Ізраїлю, яку буде “складно залікувати”, якщо не буде негайного діалогу.

“Невже ми дійсно віримо, що будуємо світ, знищуючи іншого? В ім’я Бога, який створив усіх людей рівними в правах, обов’язках і гідності, а також закликав їх жити разом як брати між собою, я закликаю до спокою і звертаюся до тих, хто несе відповідальність за те, щоб покласти край цьому дзвону зброї і йти стежками світу за допомогою міжнародного співтовариства”, – резюмував понтифік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: