У резолюції підкреслено позицію Японії щодо послідовної підтримки суверенітету та територіальної цілісності України

Нижня палата парламенту Японії ухвалила важливу для України резолюцію. У ній висловлюється солідарність з нашою країною, повідомляє на Kyodo News.

Резолюція Палати представників наголошує, що Японія «серйозно занепокоєна і завжди з українським народом, який сподівається на стабільність своєї країни та регіону».

У резолюції закликають зацікавлені країни якнайшвидше відновити стабільність у районах навколо України за допомогою дипломатії і додають, що «будь-яка зміна статус-кво за допомогою сили є неприйнятною».

Як зазначається, нижня палата «наполегливо закликає уряд використовувати всі дипломатичні ресурси, щоб зробити все для зменшення напруженості в Україні та якнайшвидше встановити мир».

У резолюції підкреслено позицію Японії щодо послідовної підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

Також наголошується, що Японія підтримує та співпрацює з міжнародною спільнотою, включаючи інші країни-члени G7, для просування демократії в Україні та сприяння миру і стабільності в регіоні.

Як пише видання, резолюція ухвалена на тлі ескалації напруженості між західними країнами та Росією, яка зібрала близько 100 тисяч військових на кордоні України, а перед цим, у 2014 році окупувала український Крим.

21 січня прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда і президент США Джозеф Байден провели відеосаміт, у ході якого виступили проти односторонніх спроб змінити статус-кво у Східному та Південно-Китайському морях і наголосили на важливості миру і стабільності в Тайванській протоці.

Стосовно ситуації навколо України лідери двох країн домовилися тісно співпрацювати для стримування російської агресії проти України. Прем’єр-міністр Кішіда пообіцяв продовжувати тісну координацію зі Сполученими Штатами, іншими союзниками та партнерами, а також міжнародною спільнотою щодо вжиття рішучих дій у відповідь на будь-який напад. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/world/observe/parlament-yaponiji-uhvaliv-rezolyuciyu-na-pidtrimku-ukrajini-820395.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: