Кабмін офіційно затвердив порядок погашення заборгованості по пенсіях жителям окремих районів Донецької та Луганської областей. Це означає, що нарешті з’явиться механізм виплати.

Про це йдеться матеріалах засідання уряду.

Уточнюється, що пенсійні виплати за минулі періоди, у тому числі нараховані на виконання рішень суду, проводяться одержувачам пенсій та щомісячного довічного утримання за окремою програмою, передбаченою в бюджеті Пенсійного фонду на цю мету, за рахунок коштів державного бюджету на відповідний рік.

Також повідомляється, що для реалізації акту буде потрібно додатково 6,1 млрд гривень. Станом на квітень 2021 року в Пенсійному фонді враховано 76,7 млрд гривень пенсій, які не були виплачені пенсіонерам з ОРДЛО, які не були взяті на облік на підконтрольній території. При зверненні їх до органів ПФУ витрати потрібно буде передбачати в наступних бюджетних періодах.

Крім того, цей порядок дозволить отримати невиплачені пенсії у разі смерті пенсіонера.

Раніше ми писали, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль заробив у жовтні 58 тис.797,63 грн., а з урахуванням податків і зборів отримав 47 тис.332,1 грн. У цю цифру увійшли оклад, зарплата за час відрядження та індексація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: