Біля Кабінету Міністрів проходить акція рестораторів #МаюПравоПрацювати проти запровадження “карантину вихідного дня”.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Зазначається, що близько 500 людей стоять з гаслами “Нас мільйони. Дайте працювати!”, “Нет карантину выходного дня!”, “Мы безопасней, чем в метро!”, “Людина їсть не тільки в будні!”, “Без бізнесу немає економіки”, “Не можете помочь – не мешайте!”.

Крім цього, аналогічні акції зібралися у 22 містах України: зокрема, у Полтаві, Львові, Рівному, Одесі, Херсоні, Рівному та інших містах.

“За інформацією організаторів, попередньо зареєструвалися близько 2 тисяч учасників акції, але організатори очікують, що загалом їх буде до 5 тисяч.

Як зазначили організатори акції, вони протестують тому, що після весняного локдауну їм ніхто не компенсував збитки. І багато закладів не змогли відкритися після завершення карантину”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що активісти побоюються, що після наступного карантину закриється більшість закладів по всій країні.

“Вони наполягають, що дотримуються усіх норм карантину і не розуміють, як галузь буде виживати.

Найбільше підприємців обурює те, що під такі санкції потрапили лише заклади харчування та розважальні, в той час, як метро, приміром, працює”, – додає “Укрінформ”.

Учасники акції також наголошують, що якщо введуть карантин вихідного дня, то індустрія кінотеатрів “помре через півтора-два місяці, так само як і багато закладів у ресторанному бізнесі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: