Німецькі ЗМІ нібито “втручаються” у внутрішні справи Росії

У МЗС Росії пригрозили YouTube і німецьким ЗМІ “заходами” після видалення без можливості відновлення двох німецьких каналів RT (колишня – Russia Today). З такою пропозицією міністерство планує звернутися в компетентні органи, які саме – у державі-агресора не розповідають.

Про це йдеться на сайті МЗС РФ.

Відомство назвало дії YouTube “актом безпрецедентної інформаційної агресії” і висловило впевненість, що відеохостинг зробив їх “при гласній та негласній підтримці німецької влади і місцевих ЗМІ”.

У міністерстві скаржаться, що, мовляв, у ютуб-каналу була “700-тисячна німецька аудиторія”. Росіяни пообіцяли аналогічні кроки і стосовно німецьких ЗМІ в Росії, які, кажуть в МЗС, ще й до того ж “втручаються” у внутрішні справи.

Крім того, Роскомнадзор пригрозив та корпорації Google. Якщо та не зніме обмеження, то Росія оштрафує її – на мільйон рублів.

Передісторія

Після загальнонаціональних виборів в Німеччині відеохостинг YouTube видалив без можливості відновлення два німецьких каналу RT (колишня – Russia Today). Йдеться про RT DE і Der Fehlende Part (DFP). Пояснили такий крок поширенням неправдивої інформації про коронавірус.

А ось головний редактор російського пропагандистського каналу Маргарита Симоньян вважає, що це було зроблено через критику телеканалами виборчого процесу в ФРН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: