Карантин більше оголив проблему домашнього насильства.

Цього року, в порівнянні з 2019, поліцейські отримали на 54% більше повідомлень та заяв про факти домашнього насильства. У поліції заявляють, вони переглянули підходи для запобіганню домашнього насильства. Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко на пресбрифінгу, як передає Укрінформ.

“Цього року, в порівнянні з минулим, поліцейськими отримано на 54% більше заяв та повідомлень про факти домашнього насильства, було складено на 27% більше протоколів про адміністративне правопорушення, було винесено в 5 разів більше термінових заборонених приписів та взято на облік на 22% більше кривдників”, – зазначила заступниця міністра.

Вона вважає, це є свідченням не тільки зміни підходів у боротьбі з домашнім насильством, а також постійного навчання підрозділів МВС, залучення різних підрозділів до протидії та запобігання домашнього насильства з-поміж підрозділів Національної поліції, а також – свідченням готовності суспільства відкрито говорити на цю тему.

“Дійсно, карантин, який був спричинений пандемією COVID-19 ще більше оголив проблему домашнього насильства. І в таких умовах Міністерство внутрішніх справ дещо переглянуло підходи до запобігання та протидії цьому явищу”, – сказала заступниця міністра.

Нагадаємо, 30 грудня у ЮНІСЕФ заявляли, що з 2010 року кількість випадків застосування насильства щодо дітей у кризових регіонах зросла майже втричі і перевищила 170 000. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: