Глава Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що вступ України в НАТО має бути максимально прискорено. Про це він сказав в п’ятницю, 5 березня, в ході онлайн-брифінгу з питань внутрішньої і зовнішньої політики України.

Єрмак наголосив, що Україна зараз стоїть на кордоні захисту демократичних цінностей.

“Сподіваюся, що процес вступу України в НАТО буде максимально прискорений. В Україні йде війна, наша країна є форпостом захисту демократичних цінностей, тому ми заслуговуємо стати частиною сім’ї країн НАТО. Щодня на Донбасі українці гинуть за свій демократичний вибір”, – заявив Єрмак.

Він нагадав, що в червні 2020 року Північноатлантичний альянс наділив Україну статусом учасниці програми Партнерство розширених можливостей, що “вивело Україну на новий рівень”.

За словами Єрмака, “зараз настав час, коли Україна повинна щодня говорити про вступ у НАТО, вимагати вступу, оскільки виконує дорожню карту кроків, необхідних для асоціації”.

Нагадаємо, що раніше генсек НАТО провів “хорошу розмову” з президентом Володимиром Зеленським. Генсек Альянсу і український президент обговорили важливість реформ і ситуацію з безпекою в Чорноморському регіоні.

Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: