Наразі вартість роботи уфимської художниці наближається до 3 тис. доларів.

Художниця з Уфи Євгенія Хайбулліна створила портрет російського президента із зубів і виставила своє творіння на продаж, про що повідомила на сторінці в Instagram.

За словами жінки, ідея у неї народилася після того, як вона почула фразу Володимира Путіна про плани вибити зуби всім тим, хто зазіхне з-за кордону на Сибір.

“Я підтримую його в цьому, і вирішила висловити свою підтримку портретом Президента з вибитих зубів потенційних ворогів Росії”, — пояснила вона.

Хайбулліна уточнила, що крім зовнішніх ворогів, у Росії є і внутрішні. Це олігархи, які «нещадно збагачуються на національних багатствах Росії», чиновники, які допомагають багатіти збагачуватися олігархам, вивозячи ліс із Сибіру, хитаючи нафту, забруднюючи річки і завдаючи непоправної шкоди природі, а також представники правоохоронних органів, у яких знаходять квартири, забиті мільярдами”.

“Саме вони становлять найбільшу реальну загрозу для майбутнього нашої Батьківщини! Володимир Володимирович, якщо почнемо вибивати зуби їм, зовнішні вороги навіть і не подумають щось кусати у нас”, — підкреслила вона.

На створення портрета витратили майже 500 зубів, які художниці надав місцевий стоматолог.

В інтервʼю місцевим ЗМІ Євгенія розповіла, що ніколи не була в Сибіру, але дуже хоче побачити озеро Байкал. Якщо їй вдасться продати картину, вона має намір відправитися в експедицію та особисто познайомитися з роботою екологічних фондів, яким вона б хотіла переказати половину гонорару за картину. Йдеться про проект “Збереження Сибіру та Далекого Сходу”, фонд “Світ навколо тебе”, який виступає за збереження Байкалу.

Художниця додала, що про проблеми Сибіру знає зі ЗМІ, політикою не цікавиться, а крім Путіна та Жириновського з представників влади більше не знає нікого.

Наразі вартість портрета на аукціоні становить $2 824. Його також можна купити на електронному майданчику за NFT.

Фраза Путіна, про яку згадує Хайбулліна, прозвучала 20 травня на засіданні оргкомітету “Перемога”.

“Всі нас хочуть десь вкусити або щось від нас відкусити. Вони повинні знати, що ми зуби вибʼємо всім, так щоб вони не могли кусатися”, — заявив президент РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: