Головнокомандувач Збройних сил Руслан Хомчак заявив, що повідомлення Росії про підготовку України до наступу на Донбас не відповідають дійсності.
Про це йдеться в повідомленні генерального штабу Збройних сил.

“Повідомлення, поширені державою-агресором Російською Федерацією про нібито “підготовку України до наступу на Донбас”, не відповідають дійсності та мають характер цілеспрямованої кампанії з дезінформації. Ця кампанія має на меті дискредитувати Україну на міжнародній арені, посіяти паніку серед населення тимчасово окупованих територій, змінити інформаційний порядок денний для просування геостратегічних інтересів Кремля”, – йдеться в заяві Хомчака.

Також наголошується, що вищим військово-політичним керівництвом України визначено політико-дипломатичний сценарій врегулювання міжнародного збройного конфлікту в Донецькій і Луганській областях як пріоритетний.

Крім цього, йдеться про те, що звільнення тимчасово окупованих територій силовим шляхом неминуче призведе до загибелі великої кількості мирних жителів і втрат серед військовослужбовців, що є неприйнятним для України.

Відзначається, що Збройні сили готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил, так і в разі ускладнення військово-політичної та військово-стратегічної обстановки навколо України.

“Збройні сили України активно сприяють реалізації євроатлантичного курсу держави. Ми активізували військовий діалог із НАТО на стратегічному рівні та поглибили співробітництво в Чорноморському регіоні. Збройні сили України беруть участь у колективних заходах підготовки військ (сил), у тому числі в навчаннях НАТО з тематики статті 5 Північноатлантичного договору”, –сказано в повідомленні.

Відзначається, що співпраця Україна-НАТО носить виключно мирний характер, спрямований на зміцнення обороноздатності країни та всебічно сприяє досягненню військових критеріїв набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: