Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі, коментуючи голодування колишнього президента Михайла Саакашвілі, заявив, що той має право на самогубство.

“Якщо людина шкодить власному здоров’ю… Навіть більше: за законом, людина має право на самогубство. Якщо людина вирішить вчинити суїцид, то вона має право це зробити, але держава, звичайно ж, не зможе взяти за це відповідальність”, – заявив прем’єр Грузії в ефірі телеканалу Імеді.

За його словами, для надання медичної допомоги Саакашвілі створено додаткову групу лікарів.

“Цей консиліум організований нами, незважаючи на те, що йому, як ув’язненому, надали і надаватимуть повноцінне медичне обслуговування. Тим не менш, ми додатково створили групу лікарів, і вони щодня спостерігають. Ми створили для нього повний комфорт, щоб не залишалося питань”, – сказав Гарібашвілі.

Він зазначив, що у разі потреби Саакашвілі нададуть допомогу та переведуть до тюремної лікарні. Проте Гарібашвілі виключив можливість переведення Саакашвілі до приватної клініки.

За його словами, це спричинить хаос у Тбілісі, оскільки шанувальники Саакашвілі запланували масові акції біля клініки. Гарібашвілі зазначив, що у такому разі проти протестувальників доведеться виставити поліцію.

За словами прем’єр-міністра Грузії, Саакашвілі не випустять достроково та не передадуть Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: