«Плохая неделя» випустила довгоочікуваний дванадцятий епізод першого сезону. Головними темами минулого тижня стали такі новини.

Закон про олігархів і деолігархізацію. Ведучі намагалися розібратися, чому такий очікуваний закон, прийнятий у відповідь на самий, напевно, одностайний суспільний запит, так критикується з боку того ж суспільства. І що про нього говорять самі олігархи.

Трагедія Романа Протасевича. Як тоталітарний режим ламає долі людей, які намагаються з режимом боротися. Ведучі обговорюють зміну позиції арештованого журналіста щодо подій у Білорусі і що сталося з людиною після скандального затримання білоруською владою рейсу Ryanair.

Ключова тема міжнародного співробітництва та міжнародної підтримки України з боку світової спільноти. Петро Журавель і Едуард Коваленко обговорювали факт практичного завершення газопроводу “Північний потік-2” і як це вплине на українську ГТС.

Питання внутрішньої політики. Від важливого до смішного один крок. Аудит “Укрзалізниці” зафіксував двох ведмедів на балансі державної компанії: як вони там опинилися і що з ними зробили.

Хочете знати подробиці? Про це є в подкасті “Плохая неделя”.

Для фахівців і користувачів. Нова версія операційної системи Windows. Обговорюємо, шукаємо плюси і мінуси.

Незмінні ведучі Петро Журавель і Едуард Коваленко знайшли для вас ключові новини і підбили підсумки – яким був цей тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: