Заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі, який став відомим після грубого спілкування з поліцейськими на Донбасі, не має профільної освіти.

Про це 11 грудня в ефірі телеканала “Україна 24” повідомив колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Це чоловік Марії Левченко, яка є помічницею президента України, яка працює з Володимиром Зеленським багато років. Він не має профільної освіти, він вищу освіту здобув лише у 2019 році. Мені сьогодні спало на думку, що в нас нарешті закінчилася епоха кумівства, а перейшли на чоловіків і помічників”, – сказав він.

Ексспікер Ради вважає, що Гогілашвілі мають звільнити, до того ж без призначення “до Міністерства соціальної політики заступником, до Міністерства оборони заступником, на якусь іншу посаду до Офісу президента”.

“Він був усунений, зараз будуть розбиратися. Я не розумію, в чому тут розбиратися? Заступник міністра внутрішніх справ приїхав, зупинили його, бо мали зупинити на блокпості на Донеччині. Там війна триває. Якщо він цього не знає, то може почитати в інтернеті. Його зупинили правоохоронці. Тут не треба проводити якесь внутрішнє розслідування, тут все це на столі, уся інформація, як він поводився. І зараз, наскільки мені відомо, на цих хлопців, які знімали це відео, чиниться тиск, їх хочуть звільнити із правоохоронних органів, бо вони якось не так розмовляли”, – пояснив Разумков.

За його словами, поліцейські, які зупинили чиновника, “себе вели максимально коректно, на відміну від заступника міністра внутрішніх справ”.

Якщо міністр не подасть на звільнення цю особу, то на репутації МВС можна ставити хрест, бо в нас тоді якісь особисті стосунки та родичання. Вони безпосередньо впливатимуть на те, хто може обіймати посаду, а хто ні”, – підкреслив Разумков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: