Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не повністю підтримує легалізацію медичного канабісу, оскільки побоюється, що він може бути використаний не лише з медичною метою.
Про це він заявив на брифінгу в понеділок, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

“Я не до кінця підтримую легалізацію канабісу з різних причин. На жаль, є приклади, коли він може використовуватися не лише з медичною метою”, – зазначив Разумков.

Нагадаємо, 9 квітня Кабінет Міністрів України розширив перелік дозволених препаратів. Деякі препарати на основі канабісу тепер не входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

У березні 2021 року МОЗ оприлюднило роз’яснення щодо проєкту постанови “Про внесення змін до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів”.

Там, зокрема, зазначалося, що всі лікарські засоби, у складі яких міститься лише ізольований канабідіол, не підлягають контролю з боку держави, як речовини, що містять наркотичні засоби або психотропні речовини. “Обмеження у вигляді квотування, ліцензування та інших заходів контролю щодо їхнього використання в лікуванні, виробництві, виготовленні, ввезенні, вивезенні їх з території України не встановлюються”, – зазначили в міністерстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: