Голова Верховної Ради Дмитро Разумков написав листа спікеру Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі у зв’язку із ситуацією навколо газопроводу Північний потік-2. Лист опубліковано на сайті парламенту.

“Північний потік-2 є перш за все геополітичним проектом, що має на меті сформувати енергетичну залежність країн Європи від газової монополії Російської Федерації. Він значно звужує шляхи диверсифікації поставок енергії європейським споживачам. Північний потік-2 йде врозріз з вимогами Третього енергетичного пакета Європейського Союзу і посилює можливості для Росії зловживати своїм домінуючим становищем на європейському енергетичному ринку”, – говориться в листі.

Газопровід слід розглядати як частину агресивної політики, яку Росія розгортає не тільки проти України, а й проти всього західного світу, вважає Разумков.

“Добудова і введення в експлуатацію цього проекту зробить можливим подальше нарощування Росією агресії проти України і потенційно проти інших європейських держав”, – зазначається в листі.

Разумков звернувся до Конгресу із закликом послідовно продовжувати політику санкцій, які б не допустили добудову і введення в експлуатацію газопроводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: