Глава Міністерства оборони України Олексій Резніков підтримує ідею легалізації зброї для самозахисту цивільних осіб. Про це міністр оборони розповів в опублікованому 17 лютого інтерв’ю “РБК-Україна”.

“Я давній прихильник легалізації зброї з кількох причин. Як юрист я вважаю, що в принципі повинен бути закон, який регулює обіг зброї, його досі немає. Зброя повинна бути легалізована, описано, хто яку вогнепальну зброю повинен мати. Люди повинні мати право на зберігання – не носіння – короткого ствола, у багатьох країнах це є і це підвищує безпеку громадянина, допомагає правоохоронним органам, зменшує злочинність, це точно”, – заявив міністр.

На уточнення, чи можливе впровадження в Україні системи, за якої учасники територіальної оборони зможуть зберігати вдома бойову зброю, Резніков наголосив, що “це різні типи зброї, одне з іншим не пов’язане”. Він зазначив, що бойову зброю Сил тероборони мають зберігати у збройових кімнатах у військових частинах, а резервісти, які підписали контракт, отримуватимуть її для навчань або під час розгортання сил, якщо вона буде необхідна.

“Але коли потенційні недоброзичливці знатимуть, що на руках в українців легально знаходиться якась кількість коротких стволів та іншої зброї, це додатковий фактор задуматися: яка ціна буде у цієї агресії”, – додав глава Міноборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: