Поблизу російського Єкатеринбурга було помічено склад, на якому були паливозаправники, газозарядні станції та інша специфічна техніка.

Росія продовжує перекидання різної техніки зі східної частини країни на західну, у бік України. В одному з останніх складі ешелонів дослідники помічають аеродромну техніку. Про це повідомляється в телеграм-каналі “Записки мисливця”, де відстежують польоти авіації РФ, США та НАТО, а також оглядають військову ситуацію у світі.

У мережі з’явилося відео перекидання аеродромної техніки у районі Єкатеринбурга. У складі ешелону спостерігалися аеродромні паливозаправники ТЗ-22, уніфіковані газозарядні станції УГЗС.М, уніфіковані моторні підігрівачі УМП-350. Найімовірніше, техніка прямує у бік України.

Додамо, що за інформацією The New York Times, Росія перекинула авіацію до кордонів України. Зокрема, йдеться про ударні та транспортні гелікоптери, а також авіацію. На думку авторів статті, авіація може стати важливою перевагою, якщо Кремль все ж таки зважиться на розширення агресії проти України.

One thought on “РФ перекидає у бік України техніку для обслуговування авіації (відео)

  1. Oleg Kruganovskiy сказав:

    А на дальнем востоке случайно ничего не помитили ? Иди.ты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: