США переконують, що готові до будь-якого результату переговорів з Росією.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван, посилаючись на дані розвідки, заявив, що Росія може сфабрикувати привід для вторгнення на територію України. Про це Салліван заявив під час брифінгу у Білому домі.

«Американські спецслужби визначили, що Росія закладає основу для можливості сфабрикувати привід для вторгнення, у тому числі за допомогою диверсійної діяльності та інформаційних операцій, звинувачуючи Україну в підготовці нападу на російські війська на сході України. Ми бачили цей сценарій у 2014 році і вони готують його знову», – заявив чиновник.

Салліван зазначив, що Сполучені Штати «готові у будь-якому випадку». Водночас радник Джо Байдена зазначив, що США поки не мають підтверджень того, що Росія зважилася на військову агресію проти України. Щодо переговорів із Росією він заявив, що у США все ще вважають, що «шлях дипломатії може працювати».

«Ми готові до будь-яких варіантів. Ми готові добиватися прогресу за столом переговорів. Ми готові робити необхідні та належні кроки для захисту наших союзників, підтримки наших партнерів та жорсткої відповіді на будь-яку неприкриту агресію, яка може статися», – наголосив Салліван.

При цьому, за його словами, США готові до будь-якого результату переговорів з Росією з питань безпеки у Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: