Нові розгортання російської армії зафіксовано всього за 35 км від українського кордону

Російсько-окупаційні війська проявляють посилену активність біля північно-східного кордону України. Підтвердженням цього є нові супутникові знімки, зроблені 20 лютого приватною американською компанією Maxar.

Про це повідомляє CNN, публікуючи відповідні дані та світлини.

Активність військ РФ біля України – фото

Знімки свідчать про нові розгортання російської армії всього за 35 км від кордону України. Зафіксовано це на північний захід від Білгорода, а також біля Солоти та Валуєк у Росії.

Зазначається, що нинішня активність дещо відрізняється від того, що спостерігалося раніше. Адже, як пояснюється, частини, які дотепер були в гарнізонах, нині займають польові позиції.

Армія РФ біля кордонів України

“Зараз (у неділю) більшість підрозділів і допоміжного спорядження у Солоті від’їхали, і по всьому району можна бачити сліди транспортних засобів і конвої бронетехніки”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, як наголошується, більша частина техніки та військ, розміщених на північний захід від Білгорода, розташована в лісових масивах або поряд із ними. Інші ж підрозділи розміром з роту розгорнуті на фермах та/або у промислових районах.

CNN зауважує, що деякі танки та інші транспортні засоби в цьому районі позначені великою літерою “Z”, що свідчить про те, що вони формуються у бойову одиницю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: