Робочий день народні депутати розпочнуть з того, що продовжать розглядати поправи до законопроекту №6000 про державний бюджет України на 2022 рік у першому читанні.

Є на порядку денному законопроекти, присвячені Covid-вакцинації. Зокрема, йдеться про проект постанови № 6154 Про додаткові заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби.

Згідно із документом, під час карантину допуск до приміщень адміністративних будівель парламенту пропонують дозволити лише за наявності:

  • Covid-сертифіката про щеплення однією або кількома дозами вакцини;
  • іноземного Covid-сертифіката про вакцинацію;
  • негативного результату ПЛР-тесту (зробленого за 72 години до пред’явлення) або експрес-тесту на антиген (зробленого не більш як за 48 годин);
  • довідки про одужання від коронавірусу (дійсна протягом півроку з моменту одужання).

Нові правила стосуватимуться народних депутатів, працівників апарату Ради, помічників-консультантів нардепів, членів Кабінету міністрів, представників центральних органів виконавчої влади, журналістів та інших відвідувачів.

У другому читанні нардепи планують розглянути законопроект №5600 (про внесення змін до Податкового кодексу України) і законопроект №3205-2 про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: