Євген Шевченко заявив, що Україна повинна позбутися від “диктатури Заходу” і змінити свій політичний курс щодо сусідніх країн.

Вигнаний зі “Слуги народу” нардеп Євген Шевченко відреагував на нову статтю Володимира Путіна, запропонувавши Володимиру Зеленському “допомогу” в поновленні відносин з РФ і Білоруссю, написав депутат у своєму Telegram-каналі.

Нардеп назвав статтю Володимира Путіна від 12 липня “смисловою”, в якій виділені “основні позиції щодо історичних подій у взаєминах Росії, України та Білорусі”.

За словами Євгена Шевченка, в статті Путіна є бачення майбутнього України, аж до поглиблення конфлікту на Донбасі й початку нової військової фази, якщо в нашій країні “продовжиться зовнішнє управління та антиросійська ідеологія”.

Вигнаний з фракції “Слуга народу” депутат закликав “позбутися від диктатури Заходу” і змінити політичний курс країни у відносинах із Білоруссю і Росією.

“Реальність така, що потрібно повертати Україні свою субʼєктність, звільнившись від диктатури заходу. Інакше розірвуть нашу країну. А я так цього не хочу… І Білорусь, як ніхто нам потрібна в примиренні нас як усередині України, так і з Росією. Бо тільки дурні або брехливі політики говорять нам, що проблеми України в режимі Путіна або Лукашенка, а змінивши їх — ми вирішимо всі наші негаразди і повернемо всі наші території. Це не так, Путін і Лукашенко лише зовнішній прояв волі своїх громадян”, — написав Євген Шевченко в своєму Telegram-каналі.

Нардеп назвав жителів Росії і Білорусі “братніми народами” України й українських політиків у тому, що з 2004 року вони “повернули нашу країну проти росіян”, а останнім часом — “проти білорусів”.

Вигнаний зі “Слуги народу” Євген Шевченко запропонував Володимиру Зеленському “допомогу” в поновленні відносин із Росією і Білоруссю.

“Незважаючи ні на що, заради Майбутнього України, яку щиро люблю, я готовий підставити плече Президенту Зеленському та бути першим звʼязковим у цьому непростому, але життєво необхідному процесі. В іншому випадку, мені та моїй команді, доведеться робити це самим, після зміни влади вже без Зеленського та його оточення, яка у нас в Україні традиційно відбувається всупереч бажанню багатьох — залишитися якомога довше”, — підсумував Євген Шевченко в своєму Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: