Влада 142 країн і територій світу повідомила про випадки зараження громадян штамом коронавірусу Дельта. З 4 по 10 серпня ця кількість збільшилася на сім, йдеться в бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), оприлюдненому в середу, 11 серпня.


Так, за останніми даними ВООЗ, в інші країни також проник варіант COVID-19 Альфа, “британський”. На сьогодні його випадки підтверджені в 185 країнах – на три більше, ніж тижнем раніше.

Розширив свою географію і штам Бета (“південноафриканський”), який за останні сім днів було виявлено ще в чотирьох країнах. Загальна кількість держав з Бетою досягла 136.

Нарешті, останній з чотирьох варіантів коронавірусу, які “викликають стурбованість”, – Гамма (“бразильський”) – за попередній тиждень не зафіксований у нових країнах. Зараз він циркулює в 81 державі.

Як підрахували у ВООЗ, з 2 по 8 серпня захворюваність на COVID-19 збільшилася в світі на 4%: було виявлено понад 4,2 млн нових випадків інфікування. За цей час понад 65 тисяч заражених померли.

Таким чином, стверджують в організації, станом на 11 серпня в світі виявлено 203,9 мільйона випадків зараження коронавірусом, померли 4,3 мільйона осіб.

Нагадаємо, раніше у ВООЗ спрогнозували, що загальна кількість випадків коронавірусу може перевищити 300 мільйонів вже на початку 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: