Жодних змін у порівнянні з індивідуальною гонкою.

Визначився склад збірної України з біатлону на чоловічий спринт Олімпіади-2022. За інформацією Суспільне Спорт, список біатлоністів на спринтерську гонку у українців буде незмінним у порівнянні з першим особистим стартом на Зимових Іграх у Пекіні.

В індивідуальній гонці чоловіча збірна України з біатлону виступила найсильнішим складом: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Богдан Цимбал. Крім них, у Пекіні перебуває також Артем Тищенко – п’ятий біатлоніст у складі чоловічої команди.

Тренерський штаб збірної України вирішив не змінювати склад України на спринтерську гонку – бігтимуть ті самі біатлоністи. Водночас, порядок виступу та стартові номери представників України у спринті визначаться пізніше.

Склад України на чоловічий спринт

  • Дмитро Підручний, Артем Прима, Богдан Цимбал, Антон Дудченко

Таким чином, для двох біатлоністів – Дмитра Підручного та Артема Прими – спринт на Олімпіаді-2022 стане третьою гонкою на Олімпіаді-2022. Крім них, у складі збірної України з біатлону усі три старти у Пекіні також матиме і лідерка жіночої команди Юлія Джима, яка потрапила у склад на спринт.

Рішення щодо складу на спринт означатиме, що у Артема Тищенка не буде особистих стартів на Олімпіаді-2022.

Єдина можливість біатлоніста виступити у Пекіні – потрапити у склад на чоловічу естафету.

Чоловічий спринт на Олімпіаді-2022 відбудеться у суботу, 12 лютого (початок – об 11:00 за Києвом). Перед цим відбудеться жіноча спринтерська гонка – її біатлоністки пробіжать у п’ятницю, 11 лютого, також об 11:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: