У вівторок, 5 жовтня, народні депутати включили до порядку денного пленарного засідання на 7 жовтня, питання про відставку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з посади.

Пропозицію першого заступника голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко розглянути відставку Разумкова 7 жовтня підтримали 246 нардепів.

Зазначимо, що самого спікера відсторонили від ведення засідань.

Засідання, на якому розглядатиметься питання про відкликання з посади голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, вестиме народний депутат з фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев.

2 жовтня представники фракції “Слуга народу” заявили, що зібрали необхідну кількість підписів (150) для ініціювання відкликання з посади спікера ВР. 4 жовтня Разумков заявив про початок процедури відкликання.

Водночас розгляд питання у сесійній залі ВР поточного пленарного тижня, за словами Разумкова, неможливий. Претендентом на посаду голови ВР є чинний перший віце-спікер Руслан Стефанчук, водночас на місце першого віце-спікера, ймовірно, можуть призначити Олександра Корнієнка.

Разумков вже заявив, що не піде до суду, якщо просто буде позбавлений крісла спікера. Попри це, згодом він уточнив, що позиватиметься, якщо його лишать мандата.

6 жовтня спікер ВРУ заявив, що фракція “Слуга народу” шантажувала його, вимагаючи зняти керівника апарату Верховної Ради. Він зазначив, що голова фракції Давід Арахамія надіслав йому листа з ультиматумом: або він зніме керівника апарату, або знімуть його.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: