Влада США направляє до Афганістану додаткові сили для захисту посольства країни в Кабулі. Про це повідомив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі на брифінгу у четвер, 12 серпня.


За його словами, в рамках евакуації співробітників американського посольства в Афганістані міністр оборони США Ллойд Остін розпорядився “направити додаткові тимчасові сили для забезпечення безпеки” цього процесу. Він уточнив, що з цією метою в Афганістан буде направлено “три батальйони” в найближчі 48 годин – майже 3 тисячі військовослужбовців.

Він запевнив, що розміщення додаткових сил США в Афганістані буде носити тимчасовий характер.

“Міністр оборони доручив Пентагону тимчасово розмістити сили для забезпечення можливостей з безпеки цивільного персоналу США і партнерів. Це тимчасова місія на найближчу перспективу”, – додав Кірбі.

Вивіз цивільних повинен завершитися до 31 серпня. При цьому в Пентагоні не змогли назвати масштаби військової присутності США в Афганістані після цієї дати.

Раніше повідомлялося, що адміністрація президента США Джо Байдена не має наміру змінювати рішення щодо виведення військ з Афганістану, незважаючи на наступ “Талібану”.

Тим часом таліби захопили більше десятка центрів афганських провінцій, включаючи найбільші міста країни – Кандагар і Герат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: