США та країни Європи на випадок нового вторгнення Росії в Україну думають про введення санкцій проти найбільших банків РФ та здатність країни конвертувати рублі в долари й іншу валюту. Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела.

За словами джерел, санкції – зокрема проти деяких з найбільших банків Росії та Російського фонду прямих інвестицій – є одним із варіантів, які президент США Джо Байден може викласти під час розмови з лідером Росії Володимиром Путіним 7 грудня. За їхніми словами, США можуть обмежити можливість інвесторів купувати російські боргові зобов’язання на вторинному ринку.

Найрадикальнішим варіантом було б заборонити Росії доступ до системи фінансових платежів SWIFT, але це завдало б шкоди пересічним громадянам. Тому чиновники схильні обмежити можливість Росії конвертувати рублі в долари, євро або британські фунти.

Поки що неясно, наскільки докладно Байден поділиться з Путіним планами щодо можливих санкцій, оскільки більшість цих дій залежатиме від згоди Європейського союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: