Глава МОЗ Максим Степанов заявив про перехід до другого етапу вакцинації від коронавірусу. Про це він заявив в ході години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 19 березня.

“Менш ніж за місяць ми перейшли до другого етапу вакцинації. З наступного тижня починається робота стаціонарних пунктів щеплення і вакцинація сімейних лікарів. Зараз в Україні провакциновані 92,713 тис. осіб”, – сказав він.

Степанов зазначив, що на вакцинацію вже записалися 290 тисяч осіб.

Міністр додав, що очікуються наступні поставки вакцин.

“Найближчим часом ми отримаємо додаткові партії вакцин: 1,5 млн доз вакцини AstraZeneca очікують відправки з Індії, ми тільки очікуємо дозволу уряду цієї країни. Очікуємо також поставки вакцини CoronaVac виробника Sinovac. 18 березня в ході зустрічі з керівництвом ЮНІСЕФ в Україні мене запевнили, що до кінця березня – початку квітня в рамках глобальної програми COVAX ми отримаємо партію з 570 тис. доз від AstraZeneca, а до кінця травня – ще 1,1-1,2 млн доз, крім того, вакцини компанії Pfizer. Ми також очікуємо поставку 10 млн доз вакцини Novavax і індійської розробки від Bharat Biotech”, – додав Степанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: