Лідера харківського Нацкорпусу 27-річного Сергія Величка (він же Чіллі-Віллі) відправили під варту на 60 діб. Про це повідомляють харківський місцевий Telegram-канал Харьков_Салтовка і Сегодня.

Як розповіли журналісти, Величка хотів взяти на поруки народний депутат з партії “Голос” Андрій Шараскін. Але пропозиція депутата взяти того на поруки не спрацювала.

Разом з Величком на два місяці заарештували і інших членів Нацкорпуса: Івана Никифорова, Сергія Козлюка, Кирила Крикунова.

Всі вони взяті під варту без права застави за звинуваченням у рекеті та організації організованого злочинного угруповання.

Так, за попередніми даними слідства, зловмисники займалися рекетом бізнесменів, зокрема в сфері ритуальних послуг. Вони мали чітку структуру і здійснювали тяжкі злочини економічного і насильницького характеру. Обсяг їхнього прибутку склав понад 1 млн грн щомісяця.

Дії підозрюваних кваліфікуються за трьома статтями КК України: створення, керівництво злочинним співтовариством або злочинною організацією, а також участь в ній, вимагання і протидія законній господарській діяльності.

За даними СБУ, угруповання мало значний вплив на представників органів місцевої влади. Спецслужби встановили, що злочинній діяльності затриманих сприяли посадові особи одного з комунальних підприємств Харківської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: