Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Укрзалізниці та залишив без змін рішення суду, який частково задовольнив позов української «дочки» російського державного «Сбербанку« до «Укрзалізниці» та вирішив стягнути з відповідача 17,25 млн доларів заборгованості.

Йдеться про заборгованість за нарахованими з 14 грудня 2017 року по 23 листопада 2020 року процентами за договором 2011 року. Відповідне рішення суд ухвалив 18 січня. Згідно з судовими матеріалами, первинним позичальником була «Донецька залізниця». Раніше суди визнали Укрзалізницю її правонаступницею.

Нагадаємо, 20 грудня Госпсуд Донецької області видав наказ про стягнення з Укрзалізниці 40,55 млн доларів заборгованості на користь «дочки» Сбербанку (змінила назву на МР Банк).

Ідеться про заборгованість “Донецької залізниці” за низкою кредитних договорів. Раніше, у січні 2021 року, апеляційний госпсуд залишив без змін рішення, яким було замінено держпідприємство “Донецька залізниця” на Укрзалізницю як відповідача в цій справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: