У Києві поки немає причин вводити обмеження “червоної” зони. Поки столиця відповідає показникам “помаранчевої” зони карантину. Про це в суботу, 6 березня, під час засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє прес-служба уряду.

“За словами Віктора Ляшка, ситуація в Києві відповідає показникам для помаранчевої зони і поки причин переведення столиці в червону зону немає”, – повідомили в Кабміні.

Також зазначено, що Київ і ще п’ять областей не забезпечили 80% лікарняних ліжок для пацієнтів з коронавірусом доступом до кисню.

Зазначається, що мало забезпечені лікарняні ліжка киснем в Закарпатській (78% мають централізоване постачання кисню або доступ до кисневих концентратів), Івано-Франківській (74%,) Одеській (70%), Рівненській (72%), Чернівецькій (78%) областях і в Києві (78%).

Саме тому комісія ТЕБ та НС доручила главам зазначених регіонів вжити невідкладних заходів щодо забезпечення подачею кисню щонайменше 80% ліжкового фонду, відведеного для госпіталізації хворих на COVID-19 і про результати проінформувати Кабмін в тижневий термін.

Раніше в суботу стало відомо, що на Закарпатті оголосили червону зону карантину. Вищий рівень епідемічної небезпеки і відповідні обмеження набудуть чинності 8 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: