“Талібан” протягом тижня озвучить повний склад уряду, який буде керувати Афганістаном. Про це в суботу, 28 серпня, в інтерв’ю Reuters повідомив представник угруповання Забіхула Муджахід.

За його словами, вже призначені чиновники для управління ключовими державними установами, включаючи МОЗ, Центробанк і Міністерство освіти.

“Важко передбачити, чи будуть жінки частиною кабінету міністрів. Фінальне рішення буде прийняте вищим керівництвом” – сказав він.

Муджахід повідомив виданню, що склад нового кабінету буде остаточно сформований через один або два тижні після відходу американців з Афганістану.

За його словами, таліби очікують, що економічні потрясіння і різке падіння курсу валюти, що послідували за захопленням Кабула два тижні тому, швидко вщухнуть.

“Падіння курсу афгані щодо іноземної валюти є тимчасовим, і це через раптову ситуацію, що змінилася, вона повернеться в нормальне русло, як тільки державна система почне функціонувати”, – сказав він.

Агентство відзначає, що в Кабулі зростає розчарування в зв’язку з серйозними економічними труднощами, викликаними різким падінням валюти і зростанням цін на продукти харчування, оскільки банки все ще закриті через два тижні після захоплення міста талібами.

Як писала газета The New York Times, Забіхула Муджахід може стати міністром інформації та культури в новому уряді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: