У жодному з регіонів цього опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду не зростатимуть. Про це заявив голова Мінрегіону Олексій Чернишов під час візиту до Чернігівської області.

Він нагадав про підписаний 30 вересня меморандум між центральною владою та органами місцевого самоврядування.

“Умови цього документа мають бути виконані по всій Україні. Чернігів не виняток. Наголошую – тарифи на опалення для людей в жодному з регіонів нашої держави в цьому опалювальному сезоні не зростатимуть! Тарифи залишаються на рівні опалювального сезону, що застосовувалися в минулому”, – заявив Чернишов.

Раніше з’явилася інформація, що Чернігів може стати єдиним містом України, де тарифи на опалення можуть підвищитися. Напередодні міський голова Чернігова Владислав Атрошенко це спростував.

“Тарифи на централізоване опалення для населення у Чернігові не зростатимуть і залишаються на рівні попереднього опалювального сезону”, – запевнив він.

Згідно з умовами Меморандуму, до кінця опалювального сезону ціна на газ становитиме 7,4 грн за кубометр для населення та 13,6 грн за кубометр для бюджетних установ. Також документ передбачає безперебійність постачання газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: