Перенаселеність, яка робить неможливою самоізоляцію, могла підвищити рівень смертності у бідних районах.

До таких висновків дійшли науковці британського Фонду охорони здоров’я. 

Дослідницький центр цього фонду виявив, що люди, які живуть у тісних умовах, були більше піддані дії коронавірусу і менш здатні зменшити ризик зараження, оскільки їхні будинки були настільки малі, що неможливо було досягти самоізоляції. 

Перенаселеність є основною причиною того, чому пандемія зазнала непропорційного впливу на бідніших людей, зокрема, на етнічні меншини. 

Дослідники фонду також прийшли до висновку, що перенаселеність в поєднанні з іншими житловими умовами, такими як сирість в будинку чи ненадійність житла, привели до росту хвороб, які пов’язані з фізичним чи психічним здоров’ям. 

“З березня багато із нас проводять набагато більше часу вдома. 

Для багатьох якість їхнього дому погіршила переживання пандемії”розповів The Guardian Адам Тінсон, співавтор дослідження. 

В той час як дехто пережив ізоляцію у великих будинках з садами і великою житловою площею, інші боролись в переповнених і небезпечних умовам. 

Перенаселеність напряму пов’язана з поширенням COVID-19, що ускладнює самоізоляцію і дозволяє вірусу поширюватися серед більшої кількості людей у випадку зараження”. 

Житлові умови людей вплинули на їх здатність захищати себе і інших від вірусу. 

Людей заохочують залишатися вдома якомога довше, але передача вірусу в середині домогосподарства зіграла серйозну роль в поширенні вірусу“, – йдеться в аналізі. 

Люди, які змушені проводити більше часу в переповнених будинках під час кількох хвиль локдауну цього року, також мають підвищені ризики виникнення проблем із психічним здоров’ям, особливо ті, хто страждають від стресу.

“Бідність, як правило, вище в переповнених домогосподарствах.

Дані періоду пандемії показують, що це сприяло тому, що в часи серйозної ізоляції в квітні 2020 року, люди відчували психологічний стрес.

На це вказували 39% опитаних, порівняно із 29% тих, в кого згідно із дослідженням, будинки не були переповнені. 

Цей аналіз показує, що психічне здоров’я було основною проблемою для тих, хто переживає пандемію в переповнених сім’ях, особливо під час першої ізоляції. 

Хронічна відсутність доступного варіанту  житла в поєднанні із роками зменшення розходів на житло довело нас до цього моменту”,– зазначає Адам Тінсон. 

В аналізі також вказується, що обмеження в пересуванні та соціальній взаємодії загострили самотність серед одиноких осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: