Хліб в Україні неухильно дорожчатиме принаймні до вересня 2022 року. Однією з головних причин цього є складна ситуація з борошном.

Про це розповів голова Спілки українського селянства Іван Томіч. Він зазначив: інша причина зростання цін – вартість енергоносіїв.

“Щодо хліба, то тут спостерігається тенденція поступового зростання цін до вересня. Крім енергоносіїв, це обумовлено фактором номер 1: створюється негативна ситуація щодо балансів борошна. Я маю на увазі пшеницю другого та третього класу”, – розповів Томіч.

Водночас він наголосив: наступного року ситуація може виявитися ще напруженішою. Оскільки у 2022-му очікується менший урожай зернових, ніж у 2021-му.

“У 2022 році я прогнозую менший урожай пшениці порівняно з 2021 роком. Обережно оцінюючи посіви, перезимівлю, додається і критична ситуація, якої не було за 20 років, із внесенням азотних та загалом мінеральних добрив для підживлення озимих”, – зазначив експерт.

З України вивозять рештки зерна

Водночас, Україна збільшує продаж зерна за кордон. Станом на 9 лютого, зернових та зернобобових культур продано майже 40 млн тонн. Це на 10 млн тонн більше, ніж на аналогічну дату минулого року. За словами ж експертів, ще станом на кінець січня з України було вивезено понад 90% продовольчого зерна – того, з якого печуть хліб.

Про нарощування продажів повідомила пресслужба Мінагрополітики. Зокрема, вже експортовано:

  • пшениці – 17,341 млн тонн (на 4 184 млн тонн більше, ніж на аналогічну дату минулого року);
  • ячменю – 5 515 млн тонн (+1 560 млн тонн);
  • жита – 157,5 тис. тонн (155,8 тис. тонн);
  • кукурудзи – 16 617 млн. тонн (+4 408 млн. тонн).

Хліб можуть почати пекти з низькоякісного борошна

Через неконтрольований експорт ще станом на кінець січня з України було вивезено понад 90% продовольчого зерна, яке використовується для випікання різних сортів хліба. Про це AgroPolit розповів експерт Growford Institute Валерій Клочок.

“Існує низка заяв представників аграрних асоціацій, які стверджують, що через неконтрольований експорт за кордон було вивезено понад 90% продовольчого зерна. Саме воно використовується для випічки різних сортів хліба”, – зазначив він.

Зі свого боку, експертка у галузі сільського господарства Лариса Гук ще наприкінці минулого року допускала, що в таких умовах пекарі можуть свідомо піти на зниження якості своєї продукції – почати пекти хліб з низькоякісного борошна. Понад те, у хід цілком може піти і фуражне зерно (зазвичай йде корм для тварин).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: