Набираюча популярності в українському Facebook сторінка ЕК СУ – «Електронна книга Скарг України» присвятила своє нове відео товарищу чинного президента Зеленського – Олександру Скічку.

Красень, артист розмовного жанру і телеведучий, в якого закохалася вся Україна після того, як він блискуче виступив співведучим конкурсу Євробачення-2017 у Києві. Таким Олександра Скічко знали всі до 29 січня 2021 року, коли колишній комік і телеведучий зробив запаморочливу кар’єру і був призначений не багато не мало – головою Черкаської ОДА.

Журналіст Ален Бобров у короткому відеоролику розповів про «досягнення» Скічко на високій посаді.

«Як стати великим господарем, якщо насправді ти – господар невеличкий?» – саме таким питанням задався новий глава Черкаської ОДА, на думку журналіста. Відповідь знайшлася проста – треба йти садити дерева і знімати все це на камеру.

Саме так зробив Олександр Скічко, людина, яка тримає багатомільйонне населення області в заручниках через свою некомпетентність.
Очікування голови ОДА і розрахунок на гучний медіа-відгук про виконану «роботу» зазнали краху, і він пішов далі – збирати сміття на просторах області. А в цей час кількість заражених і госпіталізованих з ковідом жителів області зростає в геометричній прогресії, а вакцинація провалена, тому що вакцина в області закінчилася ще минулого тижня.

Коли Україна почала вакцинуватися Коронаваком, Скічко не забезпечив область вакцинами і пішов садити дерева.

«Схоже, що саджати дерева і збирати сміття – це єдине, що добре виходить у Скічко», – резюмував журналіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: