Уряд опрацьовує кілька напрямків допомоги місцевим бізнесменам із “червоних” епідеміологічних зон. Допомога не буде пов’язана з прямою виплатою коштів, повідомив голова Кабміну Денис Шмигаль.

“Ми постійно спілкуємося з бізнесом про те, яка підтримка їм сьогодні потрібна… Тому що ми сьогодні локдаун не робимо, як у попередніх хвилях: у нас немає закриття бізнесу, наша мета – вакцинувати колективи та суспільство, клієнтів, якщо йдеться про ресторани. Минулої хвилі були закриті ресторани, страждали деякі сфери і цей бізнес отримував підтримку. У цій хвилі ключове завдання – вакцинуватися. Якщо колектив вакцинований, бізнес працює без обмежень”, – сказав Шмигаль на брифінгу за підсумками робочої поїздки до Запорізької області.

При цьому він наголосив, що розглядаються кілька напрямків допомоги бізнесу: покращення доступу до кредитування, зниження навантаження за оренду комунального та державного майна.

“Це одне з головних прохань бізнесу: полегшити тягар за оренду комунального та державного майна”, – зазначив прем’єр-міністр.

Він додав, що це відповідальність місцевої влади. А Кабмін може “це рекомендувати”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: