Мешканець Квебека отримав заборону бачитись із сином після того, як колишня дружина продемонструвала суду скріншоти його соцмереж. Чоловік виявився затятим прихильником антивакцинації та теорії змови.

У Канаді батько хлопчика, будучи в розлученні з його матір’ю, звернувся за дозволом частіше бачитися із сином. Однак, у суді, дізнавшись про відсутність щеплення у чоловіка, взагалі заборонили йому наближатися до дитини, повідомляє ВВС.

Колишня дружина канадця повідомила суд, що він не прищепився від коронавірусу, оскільки є антивакцинатором і прихильником теорії змови. Як докази жінка надала суду скріншоти зі сторінки в соцмережі колишнього чоловіка.

При ухваленні рішення суд врахував, що хоча дитина і щеплена двома дозами вакцини, вона проживає в будинку зі ще двома дітьми. Вони молодші на 5 років і не вакциновані через вікові обмеження, тому перебувають у зоні ризику. Також суддя акцентував увагу на спалаху нового штаму коронавірусу “Омікрон”. У результаті судове рішення прийняли на користь жінки та заборонили чоловікові бачитися із сином.

Пандемія коронавірусу в Канаді: що відомо?

Загалом країна демонструє набагато меншу кількість хворих порівняно із сусідньою Америкою. У Канаді з початку пандемії захворіло 2,7 млн людей, зокрема летальних випадків — понад 31 тисяча.

Другий рік пандемії призвів до зростання внутрішньої міграції у Канаді. У країні відбувається відтік населення з великих населених пунктів: десятки тисяч людей їдуть з Торонто та Монреалю та інших міст у невеликі селища та села, повідомляє Reuters.

За оцінками Статистичного управління Канади, понад 64 тисячі людей покинули Торонто минулого року. З Монреалю виїхало понад 40 тисяч. Це спровокувало загальнонаціональний житловий бум, при якому ціни на нерухомість у передмісті та невеликих селищах стали вищими, ніж у містах.

Раніше Канада не виключила постачання зброї Україні через стягування до кордонів військ РФ. Голова МЗС Канади Мелані Жолі заявила, що наразі основне завдання НАТО — закликати РФ припинити стягувати війська поблизу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: