Минулої доби в деяких країнах Східної Європи зафіксували нові максимальні показники зараження коронавірусом COVID-19. Про це пишуть європейські ЗМІ в середу, 24 листопада.

Зокрема, в Угорщині добовий приріст заражень уперше перетнув позначку 12 тисяч нових хворих. Показник, який було оголошено в середу, – 12 637 – став найвищим за весь час епідемії, він побив попередній максимум (11 265), який зареєстрували під час хвилі, яка була навесні.

Водночас середній семиденний показник перевищив кількість випадків на піку третьої хвилі. Частка позитивних тестів серед усіх зроблених – більш як 32%.

У лікарнях зараз 6 840 пацієнтів з коронавірусом, з них 664 в тяжкому стані. За добу померли 176 коронавірусних хворих.

В Угорщині повністю щепленими від коронавірусу є близько 59% дорослого населення та більш як 2 млн осіб з 9,7-мільйонного населення вже отримали посилюючу третю дозу.

Словаччина сьогодні повідомила про найвищий щоденний приріст нових випадків COVID-19. Це сталося напередодні засідання уряду, на якому можуть схвалити новий локдаун.

За даними Our World in Data, у Словаччині з її 5,5-мільйонним населенням зараз найвищий у світі приріст зараження на душу населення. Минулої доби в країні підтвердили 10 315 нових заражень.

При цьому в Словаччині третій найнижчий рівень вакцинації в Євросоюзі – щеплення отримали лише 45% населення.

МОЗ заявило, що кількість госпіталізованих досягла “критичної точки” в 3 200 осіб і наближається до піка з майже 3 800, який спостерігали під час останньої хвилі пандемії. Більшість пацієнтів були невакцинованими.

У Польщі минулої доби зафіксували 28 380 нових випадків коронавірусу – це найвищий показник під час четвертої хвилі пандемії в країні. Померли 460 осіб. Нинішній рівень інфікування в Польщі є найвищим з 6 квітня. За останній тиждень ця кількість зросла на 17%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: