У Києві прибрали з рейсів 172 маршрутки з підробленими документами, які працювали на 20 автобусних маршрутах, пише заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

Маршрутки прибрали з рейсів після перевірки документів у межах аудиту департаменту внутрішнього фінансового контролю КМДА.

На попередні конкурси порушники подавали сфальсифіковані дані. Указували
неправильні держномери, пасажиромісткість автобусів, період оновлення автопарку й інформацію щодо екологічності машин.

Також перевізники заявляли на конкурс одні автобуси, а документи надавали на інші.

У КМДА кажуть, що аудит триватиме й надалі.

У 2021 році в Києві ввели нові правила для приватних перевізників. Згідно з ними, водій у маршрутці має бути в уніформі та спілкуватися українською мовою, не вмикати музику в салоні, температура влітку має бути не більше +22°С, а взимку не менше +15°С. Також автобуси мають бути пристосовані для маломобільних пасажирів.

Контролюють дотримання нових стандартів інспектори Комунальної служби перевезень, які почали працювати з 17 вересня. Для перевірки температурного режиму в салонах придбали спеціальні термометри.

Перевізники, чий термін дії договорів із КМДА сплив, підписали нові угоди й працюють за оновленими стандартами. Іншим КМДА запропонувала підписати додаткові угоди, щоб теж перейти на нові правила. Частина перевізників погодилися. Решта продовжують працювати за старими правилами.

На 12 маршрутів Києва вийшли автобуси нового зразка. На одному з них курсують гібридні автобуси Volvo, які перевізник купив у Люксембурзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: