Колишній міністр закордонних справ Польщі та чинний депутат Європарламенту Радослав Сікорський різко відповів очільнику МЗС Росії Сергію Лаврову з приводу НАТО.

Про це повідомляє “Апостроф” із посиланням на Twitter Сікорського.

Польський політик прокоментував твіт посольства Росії у Великій Британії, де були викладені слова Лаврова про те, що НАТО “стало чисто геополітичним проектом, спрямованим на захоплення територій, що осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору та Радянського Союзу”.

У відповідь на це Сікорський заявив, що Росія (до цього – СРСР) ніколи не була “батьком”, а скоріше, була “серійним ґвалтівником” для країн, які раніше перебували у зоні впливу Москви,

“Усвідомте, російське посольство, раз і назавжди, мовою, яку ви можете зрозуміти. Ось чому за вами не сумують. А якщо спробуєте ще раз, отримайте по яйцях”, – відповів Сікорський Лаврову.

Раніше “Апостроф” публікував перші відеозаписи Женевської зустрічі, яка відбулася в понеділок, 10 січня. Йшлося про основний раунд переговорів представників Сполучених Штатів та Російської Федерації щодо “гарантій безпеки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: