Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у вівторок, 12 жовтня, заявив, що порядок денний можливої ​​зустрічі президента Росії Володимира Путіна з президентом України Володимиром Зеленським буде відрізнятися від порядку денного саміту “нормандської четвірки”. Сторони не обмежуватимуться мінським комплексом заходів, передає ТАСС.

“Ні, це не одне і те ж. Тут (в рамках” нормандської четвірки “, – ред.) порядок денний абсолютно зрозумілий, він окреслений мінським комплексом заходів, навколо якого ведеться робота”, – відповів Пєсков на запитання про те, чи буде на зустрічі лідерів України та РФ обговорюватися нормандський порядок денний.

Водночас перспективи проведення саміту в “нормандському форматі” на вищому рівні будуть зрозумілі після зустрічі глав МЗС, зазначив Пєсков.

“Зараз з високим ступенем ймовірності нам потрібно буде чекати зустрічі міністрів закордонних справ. А вже за підсумками цієї зустрічі ми з вами побачимо можливі контури евентуального саміту “нормандської четвірки”, – сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи стали більш відчутними перспективи проведення цієї зустрічі після телефонної розмови президента РФ з канцлером ФРН і лідером Франції.

Напередодні в РФ заявляли, що не бачать сенсу в переговорах з Києвом, і Росії потрібно почекати нового, більш адекватного керівництва України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: