Управління з питань якості продовольства і медикаментів США (FDA) схвалило застосування в країні вакцини від коронавірусної інфекції, розробленої компанією Johnson & Johnson. Про це в суботу, 27 лютого, йдеться в повідомленні на сайті регулятора.

Повідомляється, що дозвіл видано для використання вакцини в надзвичайних ситуаціях. Використовувати її можна для вакцинації людей старше 18 років.

“Усі наявні дані дають чіткі докази того, що вакцина Johnson & Johnson від COVID-19 може бути ефективною для запобігання COVID-19. Дані також показують, що відомі та потенційні переваги вакцини переважують відомі і потенційні ризики її використання”, – повідомляє FDA.

За даними регулятора, вакцина ефективна у 66-67% випадків у разі запобігання захворюванню середньої тяжкості й у 77-85% випадків – у разі запобігання важких випадків.

Це вже третя вакцина, схвалена для застосування у США. У грудні регулятор видав дозвіл вакцині, розробленій американською компанією Pfizer і німецькою BioNTech, а також препарату, створеному Moderna.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: