У Верховній Раді стався скандал через коментар нардепа від Слуги народу Галини Третьякової про смерть депутата Антона Полякова.

Як заявив з трибуни парламенту член групи За майбутнє Ігор Палиця, Третьякова в фракційному чаті написала про смерть Полякова, що це “мінус ворог”.

“Ми хочемо, наша група партії За майбутнє звернутися в першу чергу до фракції Слуги народу. Тільки що у вашому партійному чаті керівник комітету… пані Третьякова написала, що “одним ворогом менше” про Полякова, про смерть Полякова. Я хотів би попросити вас, шановна фракціє Слуги народу, зробити висновок зі слів пані Третьякової. Вона всім відома ставленням до дітей, до людей, до країни. Я вважаю, що це неприпустимо. Яким би політичним опонентом або людиною не був пан Антон Поляков, померла людина, звичайна людина, крім того, наш колега з парламенту. Я дуже прошу вас, дуже прошу, пане Стефанчук, зробіть, будь ласка, моральні висновки і скажіть, як ви вважаєте, треба виходити з цієї ситуації”, – заявив Палиця.

Третьякова спробувала відповісти, поцікавившись, звідки За майбутнє знає, що пишуть в чаті “слуг”, а також заявила про свободу слова.

“Коли люди, які борються за свободу слова, яка гарантована кожній людині тут в залі Конституцією і вважають, що вони можуть накидати комусь якісь хустки на рот, то мені здається, що ганьба – це вам”, – заявила Третьякова під крики “Ганьба!”.

Віце-спікер Руслан Стефанчук попросив відключити їй мікрофон і розкритикував її слова.

Після цього Третьякова залишила парламент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: