“Кладовище” радянської військової техніки розташоване в 20 км від Запоріжжя в сторону Дніпра.

Мелітопольські блогери натрапили в Запорізькій області на покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і вертольотів. Відеоролик був опублікований на Youtube-каналі Full Action.

Блогери з Мелітополя хвилювалися, що на території “кладовища” військової техніки буде знаходитися охорона.

Однак виявилося, що огорожа по периметру аеродрому зламана і на території немає нікого, крім покинутої радянської авіації.

Навчальні та бойові моделі літаків стоять під відкритим небом і, судячи з відео, в кабіни може залізти кожен бажаючий. Місцеві жителі в коментарі блогерам розповіли, що до здобуття Україною незалежності з території військового аеродрому постійно злітали літаки.

Під час прогулянки по “кладовищу” радянської військової техніки блогери з Мелітополя виявили навчальні винищувачі, вертольоти Мі-8 і Мі-7, Ан-24 та навчально-тренувальні літаки Л-29 “Дельфін” та інші моделі авіації. Також біля покинутої техніки можна побачити напівзруйновані казарми.

Місцеві жителі розповідають, що раніше на аеродромі було більше різних літаків, однак частину авіації вивезли на Кавказ.

У своєму Instagram-акаунті один з блогерів Сергій Мінкін повідомив, що “кладовище” радянської техніки знаходиться в 20 кілометрах від Запоріжжя, якщо рухатися в бік Дніпра.

“Покинутий радянський військовий аеродром! Таких емоцій від авіації ніколи не отримував, перейнялися атмосферою і духом того часу!”, — написав блогер в підписі до знімка з території “кладовища” літаків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: