Президент України Володимир Зеленський в рамках офіційного візиту в Об’єднані Арабські Емірати зустрівся з наслідним принцом Абу-Дабі шейхом Мухаммадом ібн Заїд Аль Нагаяном. Співрозмовники обговорили питання торгово-економічного та інвестиційного співробітництва, повідомляє прес-служба Офісу президента.

“На сьогодні ми повинні вивести на новий рівень наші економічні відносини. Наші народи мають багато контактів, більш дружніми і теплими повинні бути і економічні контакти. Упевнений, що ми разом можемо розробити сучасні великі проекти”, – заявив Зеленський.

Під час зустрічі сторони дійшли висновку, що обидві країни мають потенціал для збільшення товарообігу в кілька разів найближчі п’ять років.

Також на зустрічі обговорювалася продовольча безпека. Володимир Зеленський наголосив, що Україна залишатиметься надійним постачальником і гарантом продовольчої безпеки не тільки ОАЕ, а й інших країн регіону.

Також учасники зустрічі обговорили питання співпраці в сферах енергетики та інфраструктури, військово-технічне співробітництво.

Крім цього були порушені теми науково-технічного співробітництва, спільної роботи в галузі штучного інтелекту і дослідження космосу.

Лідери двох країн обговорили і протидії поширенню коронавірусу. При цьому Зеленський подякував шейху Мухаммаду ібн Заїд Аль Нахайяну за надану Україні гуманітарну допомогу для боротьби з COVID-19 і домовився про подальшу співпрацю в цій сфері.

“Наші відносини виходять на новий якісний рівень”, – резюмував президент України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: