Невдовзі офіційно розпочнуться перемовини між Канадою та Україною щодо розширення чинної Угоди про зону вільної торгівлі. Про це в Оттаві повідомила віцепрем’єр-міністр Канади Христя Фріланд, повідомляє Укрінформ.

«Я була в Києві у 2016-му році для підписання оригінальної торговельної угоди між нашими державами. Сьогодні, у 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між Канадою та Україною, ми ще більше поглиблюємо наше економічне партнерство у той час, коли наша підтримка критично важлива», — сказала Фріланд.

У Міністерстві міжнародної торгівлі зазначили, що канадська делегація зустрілася з міністром економіки України Юлією Свириденко «й було домовлено про подальше зміцнення двосторонніх відносин за допомогою торгівлі».

“Міністри оголосили, що Канада та Україна розпочнуть перемовини стосовно модернізації Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Перший раунд перемовин розпочнеться якомога швидше», — розповіли у міністерстві.

Повідомляється, що оновлена торговельна угода допоможе робітникам, підприємцям та споживачам в обох країнах.

“Модернізація Угоди також сприятиме стабільності та ширшому економічному розвитку України», — наголосили у міністерстві.

Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня 2017-го року й дозволила взаємно скасувати або знизити імпортні мита на більшість товарних позицій. Ще в час укладення оригінальної угоди було домовлено, що в майбутньому її розширять на сферу послуг та інвестицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: