Україна пропонуватиме створення Вільної економічної зони в рамках реалізації особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської області після їх деокупації.

Про це говорить перший президент України Леонід Кравчук – агентству “Інтерфакс-Україна“, говорячи про “План спільних кроків” для ТКГ.

Пряма мова Кравчука: “Без неї (ВЕЗ) відновити там економіку буде неможливо. І ця Вільна економічна зона, згідно з нашим баченням, повинна діяти десь орієнтовно до 2050 року. Розрахунки показують, що цей час дозволить привести регіон Донбасу в нормальний стан”.

Раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що запровадження вільної економічної зони на Донбасі сприятиме залученню інвестицій у регіон і завершенню війни.

25 жовтня, під час місцевих виборів, виборцям біля дільниць задавали “5 питань від президента”, одне з яких стосувалося запровадження вільної економічної зони на Донбасі.

Партія “Слуга народу“, яка виступила замовником опитування, ініційованого Володимиром Зеленським, оприлюднила лише попередні результати  підрахунку відповідей. 26 жовтня, коли було оброблено 74% анкет, на друге запитання щодо ВЕЗ на Донбасі відповіді розділилися майже порівну: 46,70% підтримали, 46,48% висловилися проти.FACBOOK “СЛУГИ НАРОДУ”

Група “Рейтинг” на підставі екзитполів повідомляла, що 45% із тих, хто відповідав на 5 питань Зеленського, висловилися за створення ЗВТ на Донбасі, а з тих, хто не відповідав (це близько  половини виборців) – 33% підтримую цю ідею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: