Президент Росії Володимир Путін, за словами секретаря РНБО, переживає через ситуацію з півостровом, оскільки Україна не відмовляється від ідеї повернення Криму та Донбасу.

Сьогодні неможливо повернути окупований Крим під юрисдикцію України. Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.

За його словами, Україна має стратегію щодо повернення окупованого російськими військами Криму.

Як запевнив Олексій Данілов, використання військового чи дипломатичного сценарію залежить від кількох факторів. Проте, на сьогоднішній день Україна не може повернути собі окупований Крим.

“На сьогоднішній день я можу сказати, що це (повернути анексований Крим — ред.) зробити неможливо. От як буде завтра, післязавтра, через рік… Дивитимемося. Це не така проста справа”, — додав секретар РНБО в ефірі телеканалу.

Крім цього, Олексій Данілов нагадав, що Крим є українською територією і питання щодо окупованої території “ще не вирішене для України”. За словами секретаря РНБО, наразі президент Росії Володимир Путін переживає через ситуацію з анексованим півостровом.

“Відбувається дуже багато подій, людина (президент Росії Володимир Путін — ред.) дуже нервує з багатьох питань. Справа в тому, що коли вона каже, що для них “питання щодо Криму вирішено” — для нас питання щодо Криму не вирішено — це наша земля”, — продовжив Олексій Данілов і запевнив, що Київ зробить усе можливе для повернення “додому” Криму та Донбасу.

Зазначимо, що в ефірі ток-шоу “Право на владу” секретар РНБО також розповів, що сусідня з нами держава блокує вступ України до організації Кібер-НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: