Народний депутат Антон Поляков заявив, що недавня заява РНБО з приводу списків «злодіїв в законі» і «13 олігархів» – це ніщо інше, як спосіб «розводу на гроші» великих українських бізнесменів.

Депутат зазначив, що через 2 дні після заяви РНБО про боротьбу з «злодіями в законі», списки цих людей так і не були опубліковані.

«Так, ви все правильно зрозуміли. Вся Рада нацбезпеки, нібито місяцями готувалася до цього, всі чиновники працювали в поті чола, рвали сорочку за країну і … підсумок який? Де список? Вам двох діб мало для публікації? Або для цього потрібні «кібервійська» Зеленського? », – пише Поляков.

Він зазначив, що «прямо зараз, силовики розводять тих, хто при грошах».

«Схема проста. Дзвонять наприклад українському бізнесменові-мільйонеру, у якого інше громадянство, кажуть що він потрапив в цей список і крутять його на гроші за виключення з цього списку, до його офіційної публікації Тупий бізнес на владі. Тупа влада. І так само тупо це все закінчиться», – пише Поляков.

Він також зазначив, що список, в якому вказані прізвища 13 українських олігархів, РНБО теж не надала.

«І «борці» з олігархами навіть не заїкнулися, хоч приблизно, хто ці 13 друзів Оушена. Збіг? Вважаю все просто, працюють за такою ж схемою», – заявив Поляков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендуємо

error

Підпишіться на нас у соцмережах: